Mūsu piedāvājumi

Mēs piedāvājam bērnudārza pakalpojumus bērniem vecumā no 1 gada līdz 5 gadu vecumam.

Mēs esam reģistrēta izglītības iestāde ar bilingvālo apmācību. Vairākiem bērniem no vienas ģimenes ir paredzētas atlaides.

Mēs piedāvājam labu alternatīvu bērnu dārzam: jautras un aktīvas rotaļas jaunās un plašās telpās, radošas un attīstošas nodarbības (veidošana, zīmēšana, aplikācija, runas attīstība, sporta nodarbības u.c.), trīsreizēju ēdināšanu, diendusu atsevišķā guļamistabā un zaļu iežogotu pagalmu āra rotaļām. Nodarbības notiek katru dienu grupās un individuāli, atbilstoši katra bērna vecumam. Mēs piedāvājam individuālu pieeju kartam bērnam.

Nodarbības un rotaļas notiek pēc Montessori programmas pamatprincipiem un pirmsskolas izglītības programmas, pastaigas ārā slēgtā apsargājamā pagalmā ar ekoloģiskiem spēļu laukumiem.

Grupiņas atbilstoši vecumam: no 1 g. līdz 2 g. vecumam - grupiņā līdz 12 bērniem; no 2 g. līdz 3 g. vecumam - grupiņā līdz 14 bērniem, no 3 g. līdz 5 g. vecumam - grupiņā līdz 18 bērniem.

Mūsu darba laiks: katru darba dienu no 7:00 līdz 19:00.

Nodarbības notiek katru dienu grupās un individuāli, atbilstoši katra bērna vecumam un saskaņā ar nodarbību grafiku. Mēs piedāvājam individuālu pieeju katram bērnam. Katru dienu bērniem ir kāda attīstības nodarbība: zīmēšana, veidošana, aplikāciju veidošana, dziedāšana, vingrošana, u.c.


Mūsu jaunumi

Mūzikas nodarbības bērniem 1,5 – 4 gadu vecumā. Pieredzējuši pedagogi iepazīstinās Jūsu mazuli ar pirmajiem mūzikas instrumntiem, iemācīs iepazīt fleitas, klavieru, bungu un zvaniņu skaņas. Mācīsim dziedāt, klausoties bērnu dziesmas, mācīsim dejot, izmantojot muzikālās rotaļas. Nodarbību adaptācija jebkura vecuma bērniem. Katras nodarbības ilgums 45 minūtes.

Mākslas nodarbības bērniem no 2 līdz 4 gadu vecumam. Zīmēšana, aplikācija, veidošana palīdzēs Jūsu mazulim iemācīties krāsas un formas, attīstīt centību un estētisko sajūtu. Strādāsim ar dažadiem materiāliem – attīstīsim pirkstu muskulatūru. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās. Katras nodarbības ilgums 45 minūtes.

Deju nodarbības (tautiskās un sporta dejas) bērniem no 1,5 līdz 5 gadu vecumā. Nodarbības notiek latviešu un krievu valodās.